Wypożyczalnia kamperów Łódzkie Mazowieckie

Dlaczego warto?

Zdecyduj się skorzystać z usług wypożyczalni kamperów w Podkarpackiem i wybierz się na wymarzone wakacje! Podróżując takim pojazdem możesz poczuć prawdziwą wolność. Oferujemy standard, który na pewno Cię zachwyci. Nasze luksusowe pojazdy sprawią, że już nigdy nie będziesz chciał wynajmować ciasnego pokoju w hotelach i innych tego typu miejscach. Motele i pensjonaty często w katalogach i na stronach internetowych obiecują gruszki na wierzbie a najczęściej przynoszą jedynie ogromne rozczarowanie.

Kamper

Kamper, inaczej samochód kempingowy, jak każdy wie, to zintegrowany, autonomiczny pojazd turystyczny. Taki samochód właśnie został specjalnie skonstruowany do celów podróżniczych. Zapewnia on nie tylko wyjątkową wygodę podczas jazdy, ale także i jest wyposażony w miejsce do spania i wypoczynku. W kamperach z łatwością także przechowywać niezbędne podczas podróży rzeczy, takie jak przedmioty prywatne, ubrania ale także i żywność. W takich samochodach jest również miejsce wydzielone do przyrządzania posiłków oraz część sanitarna, w której znajduje się umywalka, ubikacja i prysznic. Wszystko to zapewnia całkowitą wolność i pozwala swobodnie podróżować niemal w każde miejsce, o którym się tylko pomyśli.  

Zalety kamperów

Ogromną zaletą skorzystania z wypożyczalni kamperów (Łódzkie, Mazowieckie) jest przede wszystkim swoboda i poczucie wolności. Samochód turystyczny całkowicie uwalnia od wielu przykrych czynności, z jakimi ma się niemal zawsze do czyniania, gdy decyduje się na wczasy w hotelu. Są to między innymi:

  • częste zakupy spożywcze,
  • konieczność wypożyczenia sprzętu turystycznego,
  • niewygodna podróż,
  • często brak możliwości zabrania ze sobą wszystkich niezbędny przedmiotów,
  • konieczność poszukiwania dobrych restauracji i kawiarni,
  • konieczność rezerwacji miejsc noclegowych,
  • kłopot z podróżami objazdowymi i wiele innych.

Podróżowanie kamperem daje także możliwość bliższego kontaktu z rodziną czy przyjaciółmi w miejscach, które będziemy mogli sobie sami wybrać. W przypadku hotelów przecież bywa tak, że decydujemy się na tańszy albo ze względu na standard, na bardziej oddalony od miejsca, którego chcielibyśmy być jak najbliższej. Liczne schowki oraz lodówka z zamrażalnikiem umożliwiają zabrać ze sobą nie tylko podstawowe rzeczy, ale także i osobisty sprzęt turystyczny, który w innym wypadku należałoby wynająć. W kamperze można także umieścić podstawowy sprzęt AGD, takie jak opiekacz czy ekspres do kawy.

Nasze pojazdy

Jako najlepsza wypożyczalnia kamperów (Łódzkie, Mazowieckie) oferujemy pojazdy z licznymi udogodnieniami. Wyposażenie pojazdu obejmuje między innymi wszystkie niezbędne elementy w dużych samochodach turystycznych, takie jak kamera cofania, atermiczne szyby, podgrzewane lusterka, klimatyzacja, ogrzewanie, dodatkowe zamek antywłamaniowy, radio z USB, wzmocnione opony, zestaw głośnomówiący i zestaw naprawczy. Natomiast w części mieszkalnej (która jest przeznaczona aż dla pięciu osób!) można znaleźć łóżka, lodówkę z zamrażarką, kuchenkę z trzema palnikami, łazienkę z toaletą, miejsce na butle gazowe, nowoczesny telewizor z konsolą Playstation 3, ogrzewanie o zwiększonej mocy, stolik, naczynia i sztućce, bagażnik na rowery, liczne szafki na rzeczy i prysznic. Więcej o naszych samochodach można dowiedzieć się z podstrony Nasze kampery.

Wypożyczalnia kamperów Podkarpackie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Nasza siedziba mieści się w Łodzi przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2, ale nasze usługi kierujemy do wszystkich zainteresowanych. Zapewniamy duży komfort w luksusowych warunkach i wyjątkowo niskie koszty usług wypożyczalni kamperów (Podkarpackie). W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do odwiedzenia zakładki kontakt.