Wynajem kamperów Łódź, Warszawa

Dlaczego kamper?

Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane chwile podczas wakacji, które zostaną w Twoich myślach na długo zdecyduj się na wynajem kamperów (Mielec)! Samochody kempingowe to nie tylko doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które nade wszystko cenią wygodę i komfort podróżowania, ale także i dla wielbicieli swobody i poczucia prawdziwej wolności. Nasze kampery sprawią, że już nigdy nie będziesz chciał nocować w hotelu.

Samochód kempingowy

Kampery inaczej określa się również samochodami kempingowymi. To pojazdy o niezwykle wysokim standardzie, które pozwalają nie tylko podróżować, ale i nie martwić się o wiele spraw, dzięki niezbędnej przestrzeni i nowoczesnemu oraz bardzo funkcjonalnemu wyposażeniu. Kampery są bardzo wygodnym środkiem transportu, a dodatkowo posiadają również przestrzeń do spania i wypoczynku. Z powodu licznych szafek, skrytek i, wbrew pozorem, dużej wolnej przestrzeni pozwalają przechowywać wszystkie niezbędne, podczas podróży i wakacji, rzeczy, przedmioty, ubrania, żywność itd. W takich pojazdach jest również specjalnie wydzielone miejsce do przygotowywania posiłków, a także i część sanitarna z ubikację, prysznicem i umywalką. Z takim zapleczem można podróżować dosłownie wszędzie. Osoby korzystające z wynajmu kamperów z Łodzi i Warszawy podróżują po całej Polsce i Europie.  

Zalety kamperów

Wynajem kamperów (Łódź, Warszawa) zapewnia ogromny komfort i swobodę, ale nie tylko. Jeśli zdecydujesz się na wynajem takiego samochodu będziesz mógł zapomnieć o wielu przykrych obowiązkach, jakimi są między innymi:

  • poszukiwanie wolnych miejsc noclegowych,
  • poszukiwanie dobrych restauracji czy kawiarni,
  • konieczność pojawienia się o określonych porach w ośrodku na posiłek itd.

Ponadto kamperem można się udać dosłownie niemal w każde miejsce. W takim wypadku człowieka ogranicza jedynie wyobraźnia. A przy tym nie musisz się martwić o zakwaterowanie. Jeśli planujesz wycieczkę objazdową nie musisz ciągle pakować i rozpakowywać torb czy walizek. Jak już wspomnieliśmy wyżej w kamperze znajdziesz najpotrzebniejsze meble, część kuchenną i sanitarną oraz wygodne łóżka. Do innych standardowych udogodnień można zaliczyć oczywiście telewizor, klimatyzację, ogrzewanie czy nawigację. Wzmocnione opony, zamek antywłamaniowy, atermiczną podłogę itd. Dzięki temu, że masa takiego pojazdu kempingowego nie przekracza 3,5 tony, może go prowadzić każda osoba, która posiada aktualne prawo jazdy kategorii B. Warto dodać, że takim samochodem nie powinieneś się spieszyć. Zaleca się nim jechać maksymalnie 80 km/h.   

Nasze samochody

Oferujemy jedynie najlepsze pojazdy z licznymi udogodnieniami. Wyposażenie naszych samochodów obejmuje między innymi atermiczne szyby i podłoga, kamera cofania, klimatyzacja i ogrzewanie, podgrzewane lusterka, wzmocnione opony, zamek antywłamaniowy, radio z USB, zestaw naprawczy i zestaw głośnomówiący. Zaś w części mieszkalnej, w której spokojnie pomieści się co najmniej aż pięć osób, są łóżka, lodówka z zamrażarką, kuchenka z palnikami, część sanitarna z toaletą i prysznicem oraz umywalką, ogrzewanie, naczynia i sztućce, miejsce na butle gazowe, nowoczesny telewizor z konsolą, skrytki i szafki na wiele rzeczy, a także stolik i bagażnik na rowery. Więcej o naszych samochodach możesz przeczytać na podstronie Nasze kampery. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą wynajmu kamperów (Łódź, Warszawa i okolice).

Wynajem kamperów Łódź, Warszawa

Dlaczego warto zdecydować się na naszą wypożyczalnię? Oferujemy wynajem kamperów z wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji (Łódź, Warszawa okolice i nie tylko!) w najbardziej korzystnych cenach wszystkim zainteresowanym osobom indywidualnym, całym rodzinom, grupom, na wyjazdy integracyjne itd. Standard naszych pojazdów z pewnością dopasuje się do oczekiwań nawet najbardziej wymagających podróżników.