Wynajem kampera Łódzkie Mazowieckie cała Polska

Wakacje z kamperem

Jeśli chcesz przeżyć wakacje marzeń – zdecyduj się na wynajem kampera (Podkarpackie i nie tylko). Podróż takim pojazdem pozwoli Ci poczuć swobodę, prawdziwą wolność i niezależność. Oferujemy luksusowe pojazdy z najwyższym standardem, który z pewnością będą odpowiadać nawet najbardziej wymagającym podróżnikom. Nasze kampery sprawią, że już nigdy nie będziesz nawet myślał o wynajęciu ciasnego i niefunkcjonalnego pokoju w hotelu lub pensjonacie przy głośnej ulicy.

Samochód kempingowy

Kamper inaczej określa się również samochodem kempingowym. Jak wiadomo, to zintegrowany pojazd turystyczny, który stworzono właśnie do podróżowania. Taki samochód jest niezwykle wygodny i zapewnia duży komfort podczas jazdy, ale także jest wyposażony w miejsce do wypoczynku i spania. W kamperach bardzo łatwo umieścić i przechowywać wszystkie niezbędne podczas jazdy przedmioty, takie jak rzeczy prywatne, odzież i, oczywiście, żywność. W pojazdach kempingowych jest także specjalnie wydzielone miejsce, w którym można swobodnie przygotowywać posiłki oraz niewielka, ale komfortowa, część sanitarna, w której można znaleźć ubikację, umywalkę oraz najczęściej prysznic. Wszystkie te udogodnienia zapewniają użytkownikowi takiego samochodu całkowitą niezależność, wolność i swobodę podróżowania w każde możliwe miejsce. W takim wypadku ograniczać może tylko wyobraźnia.

Plusy kamperów

Jedną z największych zalet zdecydowania się na wynajem kampera (Podkarpackie) jest przede wszystkim poczucie wolności, całkowita swoboda i niezależność podróżowania. Samochód kempingowy także pozwala całkowicie uniknąć kilku przykrych czynności, jakie mogą się pojawić, gdy zdecydujemy się na wycieczkę objazdową po kilku miejscowościach czy krajach. Do takich czynności można zaliczyć:

 • częste zakupy spożywcze,
 • szukanie odpowiedniego noclegu i restauracji,
 • niezadowolenie z hotelu,
 • konieczność wypożyczenia sprzętu turystycznego,
 • czasem także niewygodna podróż,
 • brak swobody i niezależności, gdyż jesteśmy uzależnieni na przykład od programu wykupionej wycieczki z biura podróży,
 • brak możliwości zabrania ze sobą wszystkich niezbędnych rzeczy czy konieczność ciągłego pakowania i rozpakowywania swoich rzeczy w kolejnych hotelach lub pensjonatach i wiele innych.

Wynajem kampera (Podkarpackie) nie tylko pozwala zapomnieć o tych wszystkich negatywnych aspektach wycieczek z biur podróży, ale także i umożliwia zacieśnić kontakty z rodziną i przyjaciółmi czy udać się do miejsc, które sami będziemy mogli sobie wybrać, a na miejscu już ułożyć własny plan wycieczek lub zdecydować się na całkowite improwizowanie.

Wyposażenie 

Natomiast liczne schowki i szafki pozwalają zabrać ze sobą wszystko co niezbędne na taki wyjazd i pozwalają nie martwić się o pakowanie i rozpakowywanie wszystkiego oraz o to, czy czegoś nie zostawiliśmy w hotelu. Lodówka z zamrażalnikiem zaś umożliwia zabrać ze sobą wystarczającą ilość jedzenia i przechowywać je na zapas. W kamperze spokojnie można także umieścić osobisty sprzęt turystyczny, co w przypadku wycieczki organizowanej może być niemożliwe, a jak wiadomo o wiele lepszy i bardziej komfortowy jest własny sprzęt niż niekoniecznie idealnie dopasowany z drogiej wypożyczalni. W takim pojeździe można umieścić także podstawowe sprzęty AGD – telewizor, opiekacz czy ekspres do kawy.

Nasze pojazdy

Decydując się na wynajem kampera (Łódzkie, Mazowieckie) otrzymasz pojazd z licznymi udogodnieniami. Nasze kampery posiadają wiele przydatnych funkcji i elementów, które znacznie ułatwią podróżowanie i sprawią, że będzie ono niezwykle komfortowe i przyjemne. Między innymi jest to:

 • kamera cofania,
 • podgrzewane lusterka,
 • atermiczne szyby,
 • ogrzewanie i klimatyzacja,
 • wzmocnione opony,
 • zamek antywłamaniowy,
 • zestaw naprawczy,
 • radio z USB,
 • zestaw głośnomówiący.

Zaś w części mieszkalnej umieściliśmy łóżka dla pięciu osób, lodówkę z zamrażarką, kuchenkę z kilkoma palnikami, łazienkę, prysznic i toaletę, przestrzeń dla butli gazowych, duży telewizor z konsolą Playstation 3 z możliwością odtwarzania filmów, stolik, naczynia i sztućce, ogrzewanie o większej mocy, wiele skrytek, schowków i szafek, a także bagażnik na rowery.

Wynajem kampera Podkarpackie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze kampery to luksus, niezależność i bardzo niskie ceny wynajmu. Nasza siedziba mieści się w Łodzi przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2, ale oferujemy dowóz do miejsca wybranego przez klienta. W razie drobnych wątpliwości i nasuwających się pytań, zachęcamy do odwiedzenia zakładki kontakt.